Сумка GC для котушок 2 відд.

- Готово до відправки
- Код: 7130066
620 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.22 кг |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 620 ₴

