Чохол Acropolis для льодобура ЧДЛ-130а 79 см.

- Нет в наличии
- Код: 410267
480 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір:
довжина 79 см,
Ø - 13 см.
Матеріал: водонепроникний поліестер D600.
довжина 79 см,
Ø - 13 см.
Матеріал: водонепроникний поліестер D600.
Універсальний рибацький чохол для льодобурів - Акрополіс ЧДЛ-130a. Підійде для більшості видів льодобурів, На дні чохла передбачений пластиковий захисний ковпак.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Чехол |
| Внутренний диаметр | 13 см |
| Тип корпуса | Мягкий |
| Вместимость | 1 |
| Цвет | Хаки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 13 мм |
| Длина | 79 см |
- Цена: 480 ₴





