Сітка для підсака Carp Zoom Spare Net 107*107*90 см

- Готово к отправке
- Код: CZ1819
432 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Запасна сітка для карпового підсаки, аксесуар, який не так часто застосовується в короповій риболовлі. Але в той же час рано чи пізно навіть найнадійніший підсак потребує ремонту. Дуже зручно його можна поміняти, так як сітка йде на змійці, що дозволить вам без особливих зусиль змінити старе полотно на нове!
- Розмір см 107х107х90 см
- Колір: темно-зелений
- Матеріал: тканина.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Carp Zoom |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип | Подсачек |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 107 см |
| Глибина | 90 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Тканина |
| довжина | 107 см |
- Цена: 432 ₴

