Садок Kalipso KN2-40200 з кілочком

- Нет в наличии
- Код: 68200020
600 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Садок Kalipso KN2-40200 з кілочком- буде корисний любителям поплавковою, фідерної, коропову і іншого типу рибного лову. Сітка з міцного капрону зеленого кольору з дрібним осередком 0,7 см. Садок оснащений спеціальним кріпленням з різьбленням і можливістю регулювання під кілочок. Велика довжина дозволить далі закидати садок, що важливо при пологом дні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kalipso |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Садок |
| Количество секций | 4 |
| Форма головы | Круглая |
| Диаметр | 40 см |
| Размер ячейки | 7 мм |
| Длина в разложенном виде | 200 см |
| Особенности | Складная конструкция |
| Состояние | Новое |
- Цена: 600 ₴

