Садок Brize 1.7 m. з ручками, алюм.кільця, прорезинений

- Нет в наличии
578 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садок має круглу форму. Всі кільця оброблений алюмінієм для запобіганні перетирання сітки об каміння. Сітка виконана з міцного капрону зеленого кольору, покритого гумою.
Розмір осередку - 8 мм.
Садок оснащується пластиковими ручками на горловині за принципом сумки.
Кількість секцій - 5 шт.
У садка замикається горловина і є ручки для зручності підняття риби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 40 см |
| Длина в разложенном виде | 170 см |
| Количество секций | 4 |
| Особенности | Складная конструкция |
| Размер ячейки | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Садок |
| Форма головы | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Brize |
- Цена: 578 ₴



