Сумка GC для аксессуарів 32*24*15см 7134818

- Готово к отправке
- Код: 7134818
567 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Особливе розташування ременя дає можливість в одному положенні переносити сумку за спиною, а в іншому зручно користуватися приладдям і приманками, що знаходяться в двох знімних коробках.
Сумка оптимально підходить для ходової риболовлі і відрізняється продуманою ергономікою. При пересуванні і рибної ловлі сумка перебувати за спиною, не обмежуючи дії рибалки. Продумана конструкція якісного плечового ременя і зручне розміщення основного відсіку оптимально розподіляють вагу сумки, дозволяючи тривалий час комфортно пересуватися і ловити рибу.
Характеристики:
- Матеріал: PVC 600D
- глибина: 15 см
- ширина: 32 см
- висота: 24 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Golden Catch |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Хаки |
| Состояние | Новое |
| Особенности | 1 наплечный ремень |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 32 см |
| Длина | 15 см |
- Цена: 567 ₴



