Чохол Kalipso 118*10см. напівтвердий під кот.

- Нет в наличии
- Код: 70060500
750 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Чохол для вудлищ - це компактність, мобільність, організованість і зручність в будь-якій ситуації. За будь-якого добиралися до місця безпосередньої лову - місткий чохол для вудлищ буде завжди в нагоді.
Напівжорсткий чохол Kalipso має одне загальне відділення з розширенням під котушку, що дозволяє транспортувати снасть в зборі, що значно економить час на підготовку до риболовлі.
Це особливо важливо на ранкових рибалках, коли потрібно максимально швидко зібратися і не пропустити короткочасний ранковий вихід риби.
Для зручності транспортування чохол оснащений ручками та регульованим ремнем через плече.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kalipso |
| Страна производитель | Украина |
| Внутренний диаметр | 10 см |
| Количество отделений | 1 |
| Особенности | Водонепроницаемый, Открывается с двух сторон, 1 наплечный ремень, Перевозка удилищ без снятия с них катушек, Водонепроницаемое дно, Ручка-лямка в верхней части, Двухзамковая застежка-молния |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тубус |
| Тип корпуса | Полужесткий |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 18 см |
| Диаметр | 10 мм |
| Длина | 118 см |
| Ширина | 10 см |
- Цена: 750 ₴




