Чохол Tict Semi Hard Rod Case 1.50м Red

- Нет в наличии
- Код: 7015902
2 112 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Чохол для вудлищ - це компактність, мобільність, організованість і зручність в будь-якій ситуації. За будь-якого добиралися до місця безпосередньої лову - місткий чохол для вудлищ буде завжди в нагоді.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tict |
| Страна производитель | Япония |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Чехол |
| Тип корпуса | Полужесткий |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Водонепроницаемый, 1 наплечный ремень, Ручка-лямка в верхней части |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 6.5 см |
| Глубина | 7 см |
| Длина | 150 см |
- Цена: 2 112 ₴




