Ящик Energofish Fishing Box Work'n Store K1-1070

- Нет в наличии
- Код: 75081070
2 204 ₴
- +380 (73) 522-16-33
Ящик Fishing Box Work'n Store K1 1 070 - великий, універсальний рибальське ящик розміром 46х26х32 см з 4-ма висувними полками і верхнім відділенням для дрібних снастей, зроблений з міцного і сіліконостойкого пластика. Успіх K1 полягає в ідеальних пропорціях і ретельно спланованих лотках. Він може використовуватися універсально для будь-якого методу лову. Завдяки міцному і довговічного матеріалу він витримує великі навантаження. Коробка складається з двох основних частин. Простір під кришкою закривається засувками і підходить для зберігання великих аксесуарів. Маленькі ящики допомагають впорядковано зберігати дрібні аксесуари. Нижня частина коробки покрита прозорою плівкою. Усередині ви можете знайти чотири висувних лотка з досить великими відсіками. Зверху коробки є практична 40-сантиметрова шкала.
Відкриваючи верх коробки, ви можете знайти простір 43.8x22x7.8 см, в якому знаходяться дві коробки з кришками 15.5x8x4.5 см. Обидві коробки розділені виробником на 3 осередки розміром 4.5x5.7x3.8 см.
У нижній частині рибальського ящика Fishing Box Work'n Store є 4 висувні полки:
- 2 верхніх полки складаються з 8 відсіків 6.5х9.2х3.3 см і 2 відсіків 6.5х18.5х3.3 см
- 2 нижніх полки складаються з 1 відсіку 39.5x9.2x3.3 см і 3 відсіків 13.2x9.2x3.3 см
особливості:
- універсальний
- Сіліконостойкій
- водонепроникний
- Дуже міцний пластик
- 2 внутрішніх коробочки
- 4 висувні полки
- Велика місткість
- Простір під кришкою: 43.8x22x7.8 см
- довговічна фурнітура
- Можливо встановити навісний замок
- Розмір: 46x26x32 см
- Вага 3.39 кг
Комплектація:
1. Рибальський ящик Work'n Store K1 1070 (75081070) - 1 шт.
Розмір: 46x26x32 см
2. Коробка рибальська - 2 шт.
Розмір: 15.5x8x4.5 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Италия |
| Количество отделений | 5 |
| Количество полок | 4 шт |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 32 см |
| Длина | 46 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.9 |
| Цвет | Зеленый |
- Цена: 2 204 ₴



