Ящик Fishing Box Organizer K2- 1075 (75091075) Made in Italy

- Нет в наличии
- Код: 75091075
3 849 ₴
- +380 (73) 522-16-33
Ящик рибальський Fishing Box Organizer K2 1075 універсальний, потужний і великий всередині з 7 коробочками. Один з найвідоміших італійських ящиків для риболовлі зроблений на заводі NOU. Виготовлений з якісного пластику, який через ребра жорсткості надзвичайно міцний, тому рибалка має можливість використовувати ящик замість стільця. Також важливим є захист пластика від силікону, тому в коробки Fishing Box від Energofish можна сміливо складати всі ваші силіконові приманки. Кришка оснащена надійними застібками, під нею розташований великий відсік глибиною 10 см, який може бути розділений на дві частини знімною перегородкою. Прозора передня частина має великі обсяги, в яких розташовані три різних види, в цілому сім коробок. Ящик Fishing Box Organizer K2 1075 особливо рекомендується для рибалок,
особливості:
- універсальний
- Сіліконостойкій
- водонепроникний
- Дуже міцний пластик
- 7 змінних внутрішніх коробок
- Велика місткість
- Глибина блоку під кришкою: 10 см
- довговічна фурнітура
- Можливо встановити навісний замок
- Можливо сидіти (тестувався рибалкою 90 кг)
- Розмір: 52x32x43 см
- Вага 5.92 кг
Комплектація:
1. Рибальський ящик Fishing Box Organizer K2 тисяча сімдесят п'ять (75091075) - 1 шт.
Розмір: 52x32x43 см
2. Коробка рибальська Fishing Box Organizer 375 (75085375) - 1 шт.
Розмір: 23x16x12 см
3. Коробка рибальська Fishing Box Organizer 373 (75084373) - 2 шт.
Розмір: 23x16x6 см
4. Коробка рибальська Fishing Box Organizer 374 (75084374) - 4 шт.
Розмір: 29x23x6 см
5. Знімна перегородка для відсіку під кришкою.
Подробнее: https://energofish.com.ua/p51438490-yaschik-stantsiya-energofish.html
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Италия |
| Количество контейнеров | 7 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 43 см |
| Длина | 52 см |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.92 |
| Цвет | Зеленый |
- Цена: 3 849 ₴






