Ящик Energofish Fishing Box K3 Comet 1076

- Готово к отправке
- Код: 75091076
1 369 ₴
- +380 (73) 522-16-33
Ящик рибальський Fishing Box K3 Comet тисячі сімдесят шість універсальний, потужний, компактний і місткий з 3 коробочками всередині. Розроблено для зберігання і транспортування рибальських приладь. Ящик Fishing Box K3 Comet виготовлений на заводі NOU в Італії. Виготовлений з якісного пластику, який має захист від силікону, тому в коробки Fishing Box від Energofish можна сміливо складати всі ваші силіконові приманки. Верхній відсік більш ємний для великих предметів, таких як сигналізатори, котушки, волосінь і т.д. Комплектується 4 висувними коробками Fishing Box Storage для оснащення, приманок і інших предметів рибалки. Коробка Fishing Box Storage має 10 знімних перегородок, завдяки яким ви можете розмістити в коробці корисний дріб'язок. Внутрішню частину коробки Storage можна розділити на 12 осередків 3.7х3.6х2. 7 см і 1 осередок побільше 22х2.4х2.7 см. Довговічна фурнітура, знімні перегородки на коробках органайзерах всередині роблять ящик K3 Comet від Energofish відмінним придбанням для рибалки. Зручний для транспортування блешень і інших рибальських приладь, які компактно розмістяться в спеціальних відділеннях ящика. Підходить для будь-якого виду риболовлі.
особливості:
- універсальний
- Сіліконостойкій
- водонепроникний
- Дуже міцний пластик
- 4 змінних внутрішніх коробки
- Велика місткість
- довговічна фурнітура
- Розмір ящика: 37x23x21 см
- Розмір коробок всередині ящика: 23x12x3 см
Комплектація:
1. Рибальський ящик Fishing Box K3 Comet тисяча сімдесят шість (75091076) - 1 шт.
Розмір: 37x23x21 см
2. Коробка рибальська Fishing Box Storage (75090003) - 4 шт.
Розмір: 23x12x3 см
Подробнее: https://energofish.com.ua/p51407821-yaschik-stantsiya-energofish.html
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Италия |
| Количество отделений | 4 |
| Количество полок | 3 шт |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 21 см |
| Длина | 37 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зеленый |
- Цена: 1 369 ₴




