Ящик Energofish Fishing Box Comet Maxi K4-1077

- Готово к отправке
- Код: 75091077
1 903 ₴
- +380 (73) 522-16-33
Ящик рибальський Fishing Box K4 Comet Maxi 1077 універсальний, потужний, компактний і місткий з 3 коробочками всередині. Розроблено для зберігання і транспортування рибальських приладь. Ящик Fishing Box K4 Comet Maxi виготовлений на заводі NOU в Італії. Виготовлений з якісного пластику, який має захист від силікону, тому в коробки Fishing Box від Energofish можна сміливо складати всі ваші силіконові приманки. Верхній відсік більш ємний для великих предметів, таких як сигналізатори, котушки, волосінь і т.д. Комплектується 3 висувними коробками Fishing Box Organizer 13 для оснащення, приманок і інших предметів рибалки. Коробка Fishing Box Organizer 13 має 10 знімних перегородок, завдяки яким ви можете розмістити в коробці корисний дріб'язок. Внутрішню частину коробки Organizer 13 можна розділити на 12 осередків 5.3х5.2х5.3 см і 1 осередок побільше 16х5.3х5.3 см. Довговічна фурнітура, знімні перегородки на коробках органайзерах всередині, а також можливість поставити навісний замок для захисту роблять ящик Comet Maxi від Energofish відмінним придбанням для рибалки. Підходить для будь-якого виду риболовлі.
особливості:
- універсальний
- Сіліконостойкій
- водонепроникний
- Дуже міцний пластик
- 3 змінних внутрішніх коробки
- Велика місткість
- довговічна фурнітура
- Можливо встановити навісний замок
- Розмір ящика: 34x26x35.5 см
- Розмір коробок всередині ящика: 27.5x18x5.5 см
Комплектація:
1. Рибальський ящик Fishing Box K4 Comet Maxi 1077 (75091077) - 1 шт.
Розмір: 34x26x35.5 см
2. Коробка рибальська Fishing Box Organizer 13 (75071330) - 3 шт.
Розмір: 27.5x18x5.5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Италия |
| Количество контейнеров | 3 |
| Количество отделений | 4 |
| Количество полок | 3 шт |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка-ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35.5 см |
| Длина | 34 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зеленый |
- Цена: 1 903 ₴





