Чохол Acropolis ЧШ-2 для шпуль

- Нет в наличии
- Код: 410096
292 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол для зберігання 5-и запасних шпуль карпових котушок Banax, Shimano Big Baitrunner. Може використовуватись для транспортування інших аксесуарів.
Матеріал: Поліестер D600, пінополіетилен, підкладка - поліестер D75.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол |
| Тип корпуса | Мягкий |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 7 см |
| Длина | 35 см |
| Ширина | 7 см |
- Цена: 292 ₴



