Чохол Acropolis ЧГП-3н Для Газового балона

- Нет в наличии
- Код: 410260
575 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол для транспортування газового балону ЧГП-3н - виробник торгова марка "Акрополіс" (Україна).
Чохол для транспортування газового балона в зборі з плитою. Під газовий балон 3 кг. Кришка і дно посилені підкладкою і піною 5 мм. Додатково ви можете придбати чохол ЧДГ-2, для газової плити (2-х камфорної). Плита в чохлі розміщується в боковій кишені чохла для балона. В результаті ви отримаєте відмінний комплект, ваш газовий балон тепер не буде "літати" у вашому автомобілі, а плита обдирати його обшивку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол |
| Тип корпуса | Мягкий |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 25 мм |
| Длина | 37.5 см |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 575 ₴



