Чохол Acropolis КВ-18 135 см.

- Нет в наличии
- Код: 410227
1 604 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Футляр призначений для транспортування спінінгів та вудок з катушками (до 3 штук). Передбачено фіксоване кріплення для спорядження та наплічний ремінь.
Матеріал: Водонепроникний поліестер D600, пінополіетелен, пластик, підкладка поліестер - D75.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Кофр |
| Тип корпуса | Жесткий |
| Вместимость | 3 |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 26 см |
| Глубина | 12 см |
| Длина | 135 см |
- Цена: 1 604 ₴



