Чохол Acropolis КВ-12в (210 см.) Кофр для вудилищ, Жорсткий

- Готово к отправке
- Код: 410124
4 628 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кофр для вудок і спінінгів напівжорсткий, 2-х секційний з фіксованим кріпленням вудилищ, розрахований на 8 спінінгів без котушок, підсак, стійки для вудок і дрібні аксесуари. Довжина - 210 см.
Матеріал: Водонепроникний поліестер D600, каркас із пластику, підкладка поліестер D75
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Тип | Кофр |
| Тип корпуса | Жесткий |
| Вместимость | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 18 см |
| Глубина | 18 см |
| Длина | 210 см |
- Цена: 4 628 ₴




