Чохол Acropolis КВ-12 (140 см.) Кофр 2 секц.

- Готово к отправке
- Код: 410121
2 650 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двосекційний з фіксованим кріпленням для вудлищ кофр розрахований на 8 спінінгів без катушок, підсака, стійки для вудочок і аксесуарів.
Матеріал: Водонепроникний поліестер D600, жорсткий пластиковий каркас, підкладка - поліестер D75.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Тип | Кофр |
| Тип корпуса | Жесткий |
| Вместимость | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 18 см |
| Глубина | 18 см |
| Длина | 140 см |
- Цена: 2 650 ₴




