Чохол Acropolis КВ-11 (130 см.) напівжорсткий

- Нет в наличии
- Код: 410083
2 464 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Футляр захищає від механічних пошкоджень. Великий внутрішній об'єм дозволяє розмістити достатню кількість спінінгів та вудочок з котушками, а також додаткові аксесуари. Наявні зовнішні кишені для аксесуарів.
Матеріал: Водонепроникний поліестер D600, жорсткий пластиковий каркас, підкладка - поліестер D75.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Чехол |
| Тип корпуса | Полужесткий |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 19 см |
| Глубина | 16 см |
| Длина | 130 см |
- Цена: 2 464 ₴



