Чохол Acropolis для льодобура ЧДЛ-150а 79 см.

- Нет в наличии
- Код: 410269
499 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Acropolis ЧДЛ-150a - універсальний чохол для льодобурів. Підійде для більшості типів льодобурів, На дні чохла передбачений пластиковий захисний ковпак.
Матеріал: водонепроникний поліестер D600.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость | 1 |
| Внутренний диаметр | 15 см |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол |
| Тип корпуса | Мягкий |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 15 см |
| Диаметр | 15 мм |
| Длина | 79 см |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 499 ₴





