Чохол World4Carp для 2-х котушок REEL BOX Large 2 Coyote

- Готово к отправке
- Код: w115c
650 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол для 2-х котушок World4Carp REEL BOX Large 2 Coyote . Котушки в чохлі World4Carp REEL BOX будуть максимально захищені при зберіганні і транспортуванні. Всі стінки чохла і внутрішні перегородки посилені наповнювачем з щільної піни. Чохол виконаний з щільної тканини Оксфорд кольору Coyote (койот)
- Розміри: 36 х 20 х 15 см
- Колір: Coyote
- Типорозмір: Large - для котушок з шпулею до 14000
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | World4Carp |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Тип корпуса | Полужесткий |
| Вместимость | 2 |
| Тип | Чехол |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 36 см |
| Ширина | 20 см |
| Глубина | 15 см |
- Цена: 650 ₴



