Чохол Acropolis для льодобура ЧДЛ-6

- Нет в наличии
550 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
М'який поролоновий чохол для транспортування та зберігання льодобура Mora Expert, Mora Spiralen. Захищає від зовнішніх пошкоджень.
Матеріал: Водостійкий поліестер D600, пінополіетилен, підкладка - поліестер D75.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Чехол |
| Тип корпуса | Мягкий |
| Вместимость | 1 |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 24 см |
| Диаметр | 170 мм |
| Длина | 79 см |
- Цена: 550 ₴



