Тубус Acropolis КВ-17 (подвійний) 145 см.

- Готово к отправке
- Код: 410226
2 192 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акрополіс КВ-17 - тубус жорсткий, подвійний, із зовнішньою кишенею. Призначений для транспортування спінінгів та вудилищ без котушок. Має внутрішнє кріплення, що затягується, для фіксації снастей, наплічний ремінь. Підкладка відсутня.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Тип | Тубус |
| Внутренний диаметр | 22 см |
| Тип корпуса | Жесткий |
| Вместимость | 4 |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 22 см |
| Глубина | 22 см |
| Диаметр | 22 мм |
| Длина | 145 см |
- Цена: 2 192 ₴





