Тубус Acropolis КВ-16 145 см. Ø=11см

- Нет в наличии
- Код: 410625
1 276 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Має внутрішнє кріплення, що затягується, для фіксації снастей, наплічний ремінь, зовнішню кишеню. Дно та кришка виготовлені з цупкого водостійкого матеріалу ЕВА.Рибацький жорсткий тубус із зовнішньою кишенею. Призначений для транспортування спінінгів та вудилищ без котушок. Має ручку та наплічний ремінь, пасок для фіксації вудилищ при транспортуванні. Підкладка відсутня.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Тип | Тубус |
| Внутренний диаметр | 11 см |
| Тип корпуса | Жесткий |
| Вместимость | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 11 см |
| Глубина | 11 см |
| Диаметр | 11 мм |
| Длина | 145 см |
- Цена: 1 276 ₴



