Тубус Acropolis КВ-14\120

- Нет в наличии
- Код: 410468
1 248 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міцний рибацький тубус для делікатних спінінгів. Односекційний кофр для спінінга. Є ручки для перенесення, плечовий ремінь. Виготовлений з пластику та вологостійкого поліестеру Д600. Надійний риболовний чохол - тубус для рибака.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость | 2 |
| Внутренний диаметр | 9 см |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тубус |
| Тип корпуса | Жесткий |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 9 см |
| Диаметр | 9 мм |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 9 см |
- Цена: 1 248 ₴




