Тубус Acropolis КВ-4 для делікатних спінінгів, жорсткий

- Нет в наличии
- Код: 410010
2 201 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жорсткий кофр-тубус із горизонтальним завантаженням снастей.Призначений для зберігання і транспортування (до 4-х одиниць) делікатних спінінгів і вудочок. Має кишеню для стійок і підсака.Наплічний ремінь.
Матеріал: Водонепроникний матеріал.
3-шарова конструкція: поліестер D600,пластик,підкладка поліестерD75.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость | 4 |
| Внутренний диаметр | 11 см |
| Количество отделений | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кофр |
| Тип корпуса | Жесткий |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 11 мм |
| Длина | 150 см |
- Цена: 2 201 ₴




