Сумка Acropolis СДК-1 для котушок 30х15х11см.

- Готово к отправке
- Код: 410777
694 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жорстка сумка для зберігання і транспонування трьох безінерційних котушок (до №2500), допомагає зберегти цілісність котушок , зручна і надійна у використанні. Розроблений новий, сучасний та простий дизайн, що має кишеню для дрібних аксесуарів. Перегородки знімаються, має зовнішню ручку для транспонування.
Параметри: 30х15х11 см.
Матеріал: водонепроникний.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 3 |
| Количество ячеек | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол для катушек |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 11 см |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 694 ₴



