Сумка Acropolis СГ-1 гігієнічна

- Готово к отправке
- Код: 410272
292 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка гігієнічна, для транспортування та захисту туалетного паперу від опадів - Акрополіс СГ-1. Закривається на блискавку з двома бігунками. Має кріплення на карабін. Можна прикріпити до туристичного рюкзака або транспортної великої сумки. Матеріал - водовідштовхуючий.
Розмір: 14,5*14,5*14,5 см.
Матеріал: водонепроникний поліестер 600Д.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Количество ячеек | 1 |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 14.5 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Длина | 14.5 см |
- Цена: 292 ₴


