Сумка Acropolis РСК-2

- Готово к отправке
- Код: 410294
6 472 ₴
- +380 (73) 522-16-33
Розмір: 56х37х35 см.
Матеріал: поліестер Оксфорд D600, пінополіетилен, шкіркартон, поліестрет D75.
Рибальська сумка коропова РСК-2 для транспортування 2х пластикових рибацьких коробок, 8 котушок коропових вудилищ і аксесуарів. Має зовнішні відділення для запасних шпуль, для маркерів, закормочних ракет і інших аксесуарів. Має ручку для перенесення. Укомплектована багатофункціональними коробками:
Коробка (бокс) велика, спеціально розроблена для короповій риболовлі КБ-1.
Зовнішні розміри 365х290х59 мм (без урахування виступаючих деталей).
Коробка має 7 основних відділень і наступне наповнення:
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 6 осередків (33х30 мм)
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 4 осередки (50х30 мм)
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 3 осередки (60х32 мм)
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 2 осередки (100х30 мм)
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 1 осередок (100х60 мм)
- Поводочніца (345х82 мм)
- Перегородки великі (103х52 мм) 4 шт.
- Перегородки малі (62х52 мм) -6 шт.
Коробка (бокс) мала, спеціально розроблена для короповій риболовлі.
Зовнішні розміри 270х190х59 мм (без урахування виступаючих деталей).
Коробка має 2 основних відділення і наступне наповнення:
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 6 осередків (33х30 мм)
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 4 осередки (50х30 мм)
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 3 осередки (60х32 мм)
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 2 осередки (100х30 мм)
- Коробка мала (105х25х65 мм) / 1 осередок (100х60 мм)
- Перегородки великі (103х52 мм) 3 шт.
- Перегородки малі (62х52 мм) -4 шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 37 см |
| Длина | 56 см |
- Цена: 6 472 ₴








