Сумка Acropolis РСК-1у рибальська, коропова

- Готово к отправке
- Код: 410176
4 124 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
умка призначена для зберігання й транспортування 6 котушок для карпових вудлищ, запасних шпуль для котушок, маркерів, ракет для підкормлювання риби та інших аксесуарів. Укомплектована двома коробками (35.5 см x 21.5 см x 5 см) для дрібних аксесуарів. Має ручку для транспортування, зручний наплічний ремінь, зовнішню та внутрішню кишені.
Матеріал: Водонепроникний поліестер D600, поролон, шкіркартон, поліестерова підкладка.
Довжина: 52
Ширина: 40
Висота: 25
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество контейнеров | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 см |
| Длина | 52 см |
| Ширина | 40 см |
- Цена: 4 124 ₴



