Сумка Acropolis РС-1у (39*39*24см.)

- Готово к отправке
- Код: 410032
4 106 ₴
- +380 (73) 522-16-33
Зовнішні габарити: 39х39х24 см.
Матеріал: водонепроникний поліестер D600, пінополіетилен, підкладка поліестер D75.
Зручна практична сумка для фідерної, коропової, поплавкової та спінінгової рибалки. Складається з двох окремих сумок, з'єднаних між собою на липучці. Верхня рибальська сумка має 2 відділення, що закриваються і відкриваються на замку. Тут пришита ергономічна ручка для переносу, а також гумова резинка, яка допомагає утримати речі (наприклад, складену курточку, футболку, коврик, рушник чи складену невелику табуретку) зверху на сумці, а не нести в руках.
Верхня сумка має 2 відсіка:
один (невеликий) - під рибальські аксесуари або невисоку пластикову поводочницю. Тут також кладуть плечовий ремінь, що йде в комплекті з сумкою;
друге відділення – для переносу великих котушок, лески, шпуль. В середині знімні перегородки на липучках. Їх можна зняти з сумки і отримаєте класичну туристичну сумку для походів чи пікніка.
З боків – металеві карабіни для зачеплення ременя та зручного перенесення сумки на плечі.
Нижня сумка риболовна комплектується 3-ма великими прозорими коробками (35,5х21,5х5см) з пластику для снастей. Кожна коробка закривається на 2 міцних клапана та має в середині мобільні перегородки. Ви можете самостійно проставити собі потрібну кількість і розміри ячейок під воблери, джерки, силіконові приманки, крючки і грузики тощо. Коробки витягаються і тоді сумку можна використати за іншим призначенням, наприклад – скласти туди одяг, посуд чи інше рибальське спорядження.
Нижня сумка від РС-1у має своє окреме кріплення для ременя плечового. Отже, рибак може спокійно користуватися, як повною комплектацією РС-1у в зібраному вигляді, так і кожною з її частин окремо.
Сумка риболовна від Акрополіс виготовлена з якісного матеріалу, стійкого до вологи, розрахована на тривале користування протягом декількох риболовних сезонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка-ящик |
| Количество ячеек | 5 |
| Состояние | Новое |
| Количество контейнеров | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 39 см |
| Ширина | 24 см |
| Длина | 39 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет | Зеленый |
- Цена: 4 106 ₴






