Сумка Jaxon PIX UM-CHA01 31/13/28cm

- Готово к отправке
- Код: UM-CHA01
759 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Дана сумка відрізняється від аналогів стильним забарвленням "хакі" і практично вертикальною формою.Це відмінне спорядження для короткочасної риболовлі. Сумка Jaxon PIX UM-CHA01 з невеликими габаритами дозволяє вмістити снасті,а також залишатися мобільною.Сумка зручна у використанні,легка,а матеріал з якого вона виконана водонепроникний.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jaxon |
| Страна производитель | Польша |
| Особенности | 1 наплечный ремень |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 см |
| Длина | 31 см |
| Ширина | 12 см |
- Цена: 759 ₴

