Крісло GC 5 режимів регулювання

- Нет в наличии
- Код: 7434740
6 095 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Коропове крісло з твердими підлокітниками та висувними ніжками.
| матеріал | каркас |
| PVC 600D | алюмінієва трубка d = 19/25 мм |
| Габаритні розміри: | |
| глибина | 60 см |
| ширина | 60 см |
| висота | 60 см |
| висота спинки | 100 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Catch |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 60 см |
| Каркас | Алюмінієва трубка |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 60 см |
| Висота спинки | 100 см |
| Матеріал | PVC600D |
- Цена: 6 095 ₴

