Коробка Acropolis КМП-1 для мотиля на ногу

- Нет в наличии
- Код: 410840
499 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: 10x3,5x6 см.
Коробка мотильниця Acropolis КМП-1 для зимової риболовлі. Використовується в зимовий час для зберігання мотиля, опариша і мормиша. Коробка мотильниця зберігає тепло і перешкоджає промерзанню наживки. Коробка кріпиться до платформи на стегно за допомогою текстильної застібки-«липучки». Платформа коробки КМП-1 кріпиться на стегно за допомогою пряжки-фастекс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acropolis |
| Страна производитель | Украина |
| Количество контейнеров | 2 |
| Количество отделений | 2 |
| Количество ячеек | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 6 см |
| Длина | 10 см |
| Ширина | 3.5 см |
- Цена: 499 ₴


