Коробка Aquatech з м'ягкою вкладкою 2100

- Нет в наличии
- Код: 2100
66 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- +380 (73) 522-16-33

Жодна, навіть сама функціональна пластикова коробка для рибалок , не може похвалитися зручними секціями для мушок і мормишок. Твердий пластик може забезпечити надійне зберігання рибальських снастей , але ніяк не легкість пошуку необхідної мушки або легкість її вилучення. Для того, щоб рибалка не витрачав дорогоцінний час і нерви, намагаючись дістати зчепилися з десятком інших мушку, компанія Aquatech Plastics випустила коробку з м'яким вкладишем .
Це рішення стало просто незамінним для рибалок, які використовують в процесі риболовлі мушки або блешні . М'який вкладиш не просто забезпечує надійну фіксацію і зберігання будь-якої мушки окремо, але полегшує пошук і витяг кожної конкретно.
Габарити виробу дозволяють розташувати всередині коробки Aquatech 2100 до сотні мушок і мормишок , а значить, з моделлю 2100 JFH Station вас чекає відмінний улов.
Матеріал корпусу: пластик.
Кількість осередків: 1 загальне відділення.
Особливості: м'який вкладиш, подвійний замок-фіксатор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.07 кг |
| Количество отделений | 1 |
| Количество ячеек | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 20 см |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 10.5 см |
- Цена: 66 ₴

