Коробка Kalipso Reversible 10014 198 х 127 х 37 мм

- Нет в наличии
- Код: 13060010
170 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- +380 (73) 522-16-33

Подвійна коробка для воблерів Kalipso Reversible 10014 - це зручний міні-органайзер і гідна альтернатива коробкам Meiho для тих спінінгістів, які широко застосовують у своєму арсеналі воблери-мінно. Коробки виготовлені з якісного прозорого пластика, стійко зберігає свою формений структуру. Завдяки ефективному розташуванню внутрішніх перегородок коробка дозволяє розмістити велику кількість воблерів з витягнутою формою тіла при досить компактних габаритах коробки і без ризику перехлеста трійників приманок.
Компактні осередку мінімізують биття воблерів при транспортуванні, тим самим оберігаючи їх покриття від відколів. Коробка включає 14 осередків, оптимізованих для розміщення воблерів з довгою тіла (включаючи лопатку) до 100 мм. Це зручний варіант коробки для лайтових мінно. Також, коробка для воблерів Kalipso Reversible володіє рівносторонніми відсіками, що дозволяють рибалці здійснювати мобільний огляд вмісту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kalipso |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ячеек | 14 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Двусторонняя коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 4 см |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
- Цена: 170 ₴



