Коробка Aquatech з ковзачою полицею 12 ячейок 7100

- Нет в наличии
- Код: 7100
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Зроблена з якісного ударостійкого пластику, має додаткової внутрішньої полицею, що дозволяє більш раціонально використовувати внутрішній простір. Підійде для зберігання дрібних приманок, в тому числі і силіконових, гачків, вертлюжків і т. д. Коробка Aquatech 7100 на 12 осередків (4 містких знизу і 8 поменше зверху) з ковзаючою полицею має поворотні петлі і засувку, здатні прослужити дуже довго. Розміри (ДхШхВ) - 21,5 х 12 х 4,5 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatech |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 2 |
| Количество ячеек | 12 |
| Материал | Пластик |
| Раздвижные полки | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 4.5 см |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 12 см |
- Цена: 125 ₴

