Коробка Aquatech 6 відсіків 7006

- Нет в наличии
- Код: 7006
62 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- +380 (73) 522-16-33

У моделі рибальської коробки 7006 всього шість осередків, однак, їх зручність і функціональність нерідко дозволяють замінити собою коробку з набагато більшою кількістю секцій. Вся справа - в довжині самих осередків. Завдяки витягнутій формі секцій в риболовецькій коробці 7006 можна легко впорядкувати і розмістити для надійного зберігання або транспортування поплавці , воблери або болісно . До того ж, довжина кожного осередку дозволяє зберігати в ній свердла, шурупи або болти довжиною до 110 мм.
Універсальність коробки для рибалок від Aquatech Plastics , її простота, надійність і невисока вартість роблять її однією з найбільш популярних з усіх пропозицій.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.11 кг |
| Количество ячеек | 6 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3.5 см |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 11.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Цена: 62 ₴

