Коробка Aquatech 3-13 ячейок 2 застібки 7002

- Нет в наличии
- Код: 7002
142 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Габарити моделі від Aquatech дозволяють розмістити всередині не тільки грузила і гачки, але і набагато більш об'ємні речі - поплавки, воблери, блешні. До того ж, нерідко цю модель коробки використовують для сортування та зберігання різних побутових кріпильних виробів - цвяхів, болтів, шурупів. Напівпрозорий пластик кришки позбавить власника від необхідності кожного разу відкривати коробку в пошуках потрібної деталі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.15 кг |
| Количество отделений | 1 |
| Количество ячеек | 13 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3.5 см |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
- Цена: 142 ₴

