Коробка Aquatech 3-11ячейок 1 застібка 7001

- Нет в наличии
- Код: 7001
44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- +380 (73) 522-16-33

Модель коробки Aquatech 7001 надійно збереже відсортовані деталі і рибальські снасті . Завдяки восьми знімним перегородок три великі секції перетворюються в одинадцять компактних осередків, розмір яких можна підібрати виходячи з конкретних потреб.
Габарити самої моделі 7001 і її внутрішніх секцій дозволяють сміливо використовувати цю коробку Aquatech не тільки в якості неодмінного атрибута хорошого рибалки, а й для зручного і надійного побутового зберігання свердел, шурупів, цвяхів та іншого.
Рибальська коробка забезпечена замком-фіксатором і пристосуванням для більш зручного транспортування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.11 кг |
| Количество отделений | 3 |
| Количество ячеек | 11 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3.5 см |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 13 см |
- Цена: 44 ₴

