Коробка Aquatech 2х-стороння 14-46 відсіків (для воблерів і т.д.) 2546

- Нет в наличии
- Код: 2546
275 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- +380 (73) 522-16-33

Мабуть, головною перевагою рибальської коробки 2546 є її рекордна функціональність, що дозволяє невелику по габариту модель Aquatech перетворити в місце надійного зберігання неймовірно великої кількості снастей і аксесуарів для риболовлі .
Спочатку маючи всього 14 осередків по обидва боки, дана рибальська коробка , завдяки знімним перегородок може надати місця для зберігання гачків , трійників , вантажив , блешень і багато чого іншого в цілих сорока шести осередках!
Саме знімні перегородки роблять 2546 популярною у рибалок, адже тепер будь-яку кількість вантажив, всі типи і розміри гачків знайдуть своє місце на дні цієї якісної і надійної рибальської коробки .
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.4 кг |
| Количество отделений | 2 |
| Количество ячеек | 46 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Двусторонняя коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 6 см |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
- Цена: 275 ₴

