Коробка Aquatech 2-х стороння 10 відсіків

- Нет в наличии
- Код: 2510
41 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Завдяки своїм невеликим габаритам (ДхШхВ - 150х100х43мм), і оригінальному виконанню, рибальська коробка 2510 є однією з найпопулярніших моделей. Матові напівпрозорі кришки розташовані з двох сторін коробки, що дозволило помітно зменшити габарити вироби, залишивши колишньої його функціональність.
У 10 осередках рибальської коробки 2510 можна легко розмістити все необхідне для хорошої рибалки:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.08 кг |
| Количество отделений | 2 |
| Количество ячеек | 10 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 4.3 см |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 10 см |
- Цена: 41 ₴


