Коробка Jaxon 160 15/11/2cm (1*) двохстороння, магніт.

- Нет в наличии
- Код: RH-160
250 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- +380 (73) 522-16-33

Коробки компанії Jaxon RH-серії користуються великою популярністю у рибалок. Різні розміри контейнерів, їх форми, дизайн і якість задовольнять найвибагливіших рибалок. Залежно від моделі, ці коробки дозволяють зберігати в них різні невеликі рибальські аксесуари (карабинчики, вертлюжки, кільця і ін.), А також приманки та інші невеликі рибальські приналежності. Весь модельний ряд виготовлений з якісного матеріалу який не вступає в реакцію з приманками. Крім цього, матеріал виготовлення володіє такими характеристиками як міцність і жорсткість, що додатково забезпечує надійне збереження вмісту коробок. Сучасний дизайн контейнерів, їх компактність, практичність і доступна ціна роблять коробки Jaxon одними з найпопулярніших товарів в цьому сегменті. Розмір: 15x11x2cm
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jaxon |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ячеек | 48 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Двусторонняя коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2 см |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 11 см |
- Цена: 250 ₴

