Коробка Aquatech 10 відсіків з кришками (для гачків і т.д.)

- Нет в наличии
- Код: 2310
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
+380 (68) 522-16-33
- +380 (73) 522-16-33
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Коробка Aquatech 10 відділень з кришками 2310 – зручний і функціональний аксесуар, який призначений для зберігання і транспортування різних дрібниць і аксесуарів для риболовлі. Оптимально підходить коробочка для розміщення в ній вертлюжків, гачків, намистин та подібних елементів незначних розмірів. Виконана коробка з міцного пластику. Всього в цьому аксесуарі є 10 незалежних відділень, кожне з яких закривається за допомогою кришечки на защіпку. Габарити Aquatech 2310 незначні і дорівнюють 130х60х13мм, що дозволяє помістити її навіть у невеликих кишенях вашої куртки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatech |
| Страна производитель | Китай |
| Количество ячеек | 10 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1.3 см |
| Длина | 13 см |
| Ширина | 6 см |
- Цена: 30 ₴

